Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-magazin.cz
Zavoláme Vám

Zkosené vestavěné skříně

Zkosené vestavěné skříně

9. 5. 2013, 13:22

Zkosené vestavěné skříně jsou jedním z typů vestavěných skříní. Instalují se a zabudovávají do zkosených a jiných atypických prostor. Vhodně doplňují interiéry a zároveň šetří prostor. Zkosené vestavěné skříně vynikají svým unikátním provedením.


Vestavěné skříně

Zkosené vestavěné skříně se v hojné míře využívají v půdních nebo v podkrovních prostorách. Tento typ vestavěných skříní nachází své praktické uplatnění v mnoha domech, bytech a kancelářích. Příjemně zpestří bydlení a jejich použití je velmi rozmanité. Zlepší se s nimi zároveň kvalita bydlení. Jsou také rozměrově neomezené. Zkosené vestavěné skříně se přizpůsobí jakémukoliv prostoru.

Skříně do malých i velkých prostor

Zkosené vestavěné skříně se hodí do malých i velkých prostor, kam se klasická skříň rozměrově nevejde. Vestavěné skříně se staly hitem vzhledem ke svému rozmanitému použití. Zkosené vestavěné skříně jsou jedinečnou dominantou mnoha půdních interiérů. Velice prakticky na sebe převzaly funkci víceúčelového nábytku. Vnitřní uspořádání si můžete zvolit podle svých představ a přání. Vestavěná skříň ve zkoseném prostoru pod schodištěm může plnit celou plejádu účelů.

Vestavěné skříně s mnoha účely

Zkosené vestavěné skříně mohou plnit funkci klasické skříně. Mohou se stát ale také velice dobrým a praktickým úložným prostorem. Elegantně do nich uschováte mnoho věcí, které by vám jinde překážely a vadily. S pomocí zkosených vestavěných skříní získáte prostor třeba pro vysavač nebo žehličku s žehlícím prknem. Hračky dětí mohou své místo také najít v prakticky rozdělených vestavěných skříních. Dětský pokoj s netradiční zkosenou vestavěnou skříní dodá pokoji na zajímavosti v kombinaci s praktičností. Do takové skříně se schová tolik důležitých dětských nezbytných věcí.

Zkosené vestavěné skříně

Vestavěné skříně se staly v mnoha případech velice atraktivní a zajímavou dominantou mnoha interiérů. Jejich dveřní výplně bývají někdy velice zajímavé a netradiční. Pro milovníky extravagance mohou posloužit jako unikátní prvek interiéru. Pro klasika jsou zkosené vestavěné skříně s tradiční dveřní výplní nadčasovou záležitostí.
Zobrazení: 75022 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Další články
 • Cena vestavěných skříní

  16. 5. 2013, 16:16 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se nabízejí v tolika variantách, že si vyberete jistě i vy. Ať už podle materiálu, designu, rozměrů. Cena je tím vším samozřejmě ovlivněna. Záleží jen na vás, jaký skvost si dopřejete. Sledujte také bonusy, akce, slevy.

 • Osvětlení do vestavěné skříně

  15. 5. 2013, 11:44 | Diskuze (0)

  Každý z nás jistě zažil situaci, kdy ve večerních či nočních hodinách anebo za snížené viditelnosti musel sáhnout do klasické či vestavěné skříně pro oblečení anebo obuv. Najít v klasické či vestavěné skříni nějaké oblečení po tmě je však úkol hodný slavných románových detektivů či vyhlášených mágů. Proto je dobré pořídit si do vestavěných skříní také osvětlení.

 • Vestavěné skříně z masivu

  13. 5. 2013, 13:29 | Diskuze (0)

  Moderní vestavěné skříně jsou velice originálním prvkem. Jsou velice praktickým kusem nábytku, který se hodí do mnoha interiérů. Jedním z velice vyhledávaným materiálů na výrobu vestavěných skříní je přírodní materiál masiv neboli dřevo.

 • Zkosené vestavěné skříně

  9. 5. 2013, 13:22 | Diskuze (0)

  Zkosené vestavěné skříně jsou jedním z typů vestavěných skříní. Instalují se a zabudovávají do zkosených a jiných atypických prostor. Vhodně doplňují interiéry a zároveň šetří prostor. Zkosené vestavěné skříně vynikají svým unikátním provedením.

<<  <  1  2  3  ...  >  >>