Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-magazin.cz
Zavoláme Vám

Vestavěné skříně z masivu

Vestavěné skříně z masivu

13. 5. 2013, 13:29

Moderní vestavěné skříně jsou velice originálním prvkem. Jsou velice praktickým kusem nábytku, který se hodí do mnoha interiérů. Jedním z velice vyhledávaným materiálů na výrobu vestavěných skříní je přírodní materiál masiv neboli dřevo.


Vestavěné skříně z masivu - dokonalý originál

Každá vestavěná skříň je opravdovým a nefalšovaným originálem. Tento jedinečný kus nábytku si vytváříte podle svých vlastních představ a požadavků. Počínaje klasikou a materiálem z ekologicky čistého dřeva, masivu nebo se necháte inspirovat nejnovějšími trendy na poli vestavěných skříní. Ideální jsou vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. S tímto typem budete mít vždy věci přehledně uloženy.

Praktické vestavěné skříně z masivu

Vestavěné skříně musí být především praktické. Dalším podstatným faktorem je design, který má ladit s celkovým stylem prostoru ve kterém je skříň umístěna. Důležitou a výraznou roli hraje také použitý materiál. Vestavěné skříně z masivu padnou do klasických prostor s nábytkem ze dřeva nebo jinými materiály, které budou celkově ladit s celkovým provedením celého interiéru. Moderní rustikální styl provedení kuchyní nebo jiných prostor je jako stvořený pro impozantní vestavěné skříně z masivu. Elegantně se dají využít plonkové prostory pro mnoho účelů. Knihovna nebo praktický botník, která zapadnou do interiéru mohou být výraznými a jedinečnými prvky interiéru.

Vestavěné skříně z masivu jsou kvalitní a efektní

Vestavěné skříně se dají umístiti do nejrůznějších výklenků, kde se elegantně zabudují k praktickému účelu. Vestavěné skříně z masiv se tak mohou stát výraznou dominantou. Netradiční řešením je použití vestavěných skříní jako dělícího prvku velkého prostoru. Vestavěné skříně z masivu jsou kvalitní a zároveň efektní.

Moderní skříně z masivu

Kdo hledá v dnešní době kvalitu, tak bude vždy volit vestavěné skříně z masivu. Tento typ vestavěných skříní je pro mnoho jedinců příliš drahou záležitostí, ale na druhé straně nadčasový. Investice do vestavěných skříní z masivu je investice nad investici. Moderní vestavěné skříně jsou velice variabilní a dají se použít na více účelů. Masiv je přírodní materiál který nebude nikdy nic ztrácet ze svého kouzla a impozantní krásy.
Zobrazení: 73066 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Další články
 • Cena vestavěných skříní

  16. 5. 2013, 16:16 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se nabízejí v tolika variantách, že si vyberete jistě i vy. Ať už podle materiálu, designu, rozměrů. Cena je tím vším samozřejmě ovlivněna. Záleží jen na vás, jaký skvost si dopřejete. Sledujte také bonusy, akce, slevy.

 • Osvětlení do vestavěné skříně

  15. 5. 2013, 11:44 | Diskuze (0)

  Každý z nás jistě zažil situaci, kdy ve večerních či nočních hodinách anebo za snížené viditelnosti musel sáhnout do klasické či vestavěné skříně pro oblečení anebo obuv. Najít v klasické či vestavěné skříni nějaké oblečení po tmě je však úkol hodný slavných románových detektivů či vyhlášených mágů. Proto je dobré pořídit si do vestavěných skříní také osvětlení.

 • Vestavěné skříně z masivu

  13. 5. 2013, 13:29 | Diskuze (0)

  Moderní vestavěné skříně jsou velice originálním prvkem. Jsou velice praktickým kusem nábytku, který se hodí do mnoha interiérů. Jedním z velice vyhledávaným materiálů na výrobu vestavěných skříní je přírodní materiál masiv neboli dřevo.

 • Zkosené vestavěné skříně

  9. 5. 2013, 13:22 | Diskuze (0)

  Zkosené vestavěné skříně jsou jedním z typů vestavěných skříní. Instalují se a zabudovávají do zkosených a jiných atypických prostor. Vhodně doplňují interiéry a zároveň šetří prostor. Zkosené vestavěné skříně vynikají svým unikátním provedením.

<<  <  1  2  3  ...  >  >>