Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-magazin.cz
Zavoláme Vám

Vestavěné skříně do předsíně

Vestavěné skříně do předsíně

6. 5. 2013, 13:47

Vestavěné skříně jsou jedním z největších hitů a trendů moderního a praktického bydlení. Jejich popularita a obliba je stále v kurzu. Vestavěné skříně do předsíně je jedna z mnoha variant použití tohoto efektního kusu nábytku.


Praktické vestavěné skříně do předsíně

Vestavěné skříně do předsíně mohou plnit celou řadu účelů. Mohou se stát skvělým pomocníkem pro ukládání mnoha věcí, které by jinde nenalezly prostor pro své uskladnění. Mohou také posloužit jako úložný prostor pro deštníky a jiné nezbytné věci. Botník v kombinaci s prostorem pro uložení jiných potřebných věcí, které tak často nepoužíváme. Vestavěné skříně do předsíně jsou inspirací pro jedince, kteří mají plonkový prostor v předsíni.

Moderní bydlení a vestavěné skříně do předsíně

Vestavěné skříně představují jistý typ fenoménu bydlení. Moderní novostavby jsou jasným důkazem, jak architekti promyšleně plánují využití všech prostor pro vysoce funkční bydlení. Výklenky určené pro vestavěné skříně dávají prostor praktickému využití. Nejedná se pouze o klasické šatní skříně. Jakýkoliv prostor v předsíni může chytře a inteligentně vyplnit netradiční vestavěná skříň.

Účelné a originální vestavěné skříně do předsíně

Předsíň je prostorem, kde vstupujeme do bytu nebo domu. Již podle prvních dojmů si uděláme celkový obrázek a celém době nebo bytu. Předsíň je takovou vstupní branou. Vestavěné skříně do předsíně se mohou stát velice zajímavým kusem nábytku, který docela všední a nudnou předsíň změní k nepoznání. Volné prostory s vestavěnými skříněmi se dají decentně a elegantně využít jako ukládací prostory pro mnoho domácích věcí. Tyto atypické skříně do předsíně zaplní volné prostory a také změní celkový styl předsíně. Postačí pouze sladit vestavěnou skříň s celkovým designovým provedením prostoru.

Vestavěné skříně do předsíně s mnoha doplňky

Moderní vestavěné skříně pamatují na opravdu široké praktické využití. Tento typ skříní vyniká přepestrou variabilitou. Vestavěné skříně do předsíně se vyrábějí z mnoha moderních a klasických materiálů a s mnoha doplňky pro maximální funkčnost. Dají se velice elegantně sladit s celkovým stylem předsíně. Mohou se také stát dominantním prvkem celé předsíně s osobitým rysem.
Zobrazení: 89404 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Další články
 • Cena vestavěných skříní

  16. 5. 2013, 16:16 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se nabízejí v tolika variantách, že si vyberete jistě i vy. Ať už podle materiálu, designu, rozměrů. Cena je tím vším samozřejmě ovlivněna. Záleží jen na vás, jaký skvost si dopřejete. Sledujte také bonusy, akce, slevy.

 • Osvětlení do vestavěné skříně

  15. 5. 2013, 11:44 | Diskuze (0)

  Každý z nás jistě zažil situaci, kdy ve večerních či nočních hodinách anebo za snížené viditelnosti musel sáhnout do klasické či vestavěné skříně pro oblečení anebo obuv. Najít v klasické či vestavěné skříni nějaké oblečení po tmě je však úkol hodný slavných románových detektivů či vyhlášených mágů. Proto je dobré pořídit si do vestavěných skříní také osvětlení.

 • Vestavěné skříně z masivu

  13. 5. 2013, 13:29 | Diskuze (0)

  Moderní vestavěné skříně jsou velice originálním prvkem. Jsou velice praktickým kusem nábytku, který se hodí do mnoha interiérů. Jedním z velice vyhledávaným materiálů na výrobu vestavěných skříní je přírodní materiál masiv neboli dřevo.

 • Zkosené vestavěné skříně

  9. 5. 2013, 13:22 | Diskuze (0)

  Zkosené vestavěné skříně jsou jedním z typů vestavěných skříní. Instalují se a zabudovávají do zkosených a jiných atypických prostor. Vhodně doplňují interiéry a zároveň šetří prostor. Zkosené vestavěné skříně vynikají svým unikátním provedením.

<<  <  1  2  3  ...  >  >>