Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-magazin.cz
Zavoláme Vám

Rohové vestavěné skříně

Rohové vestavěné skříně

29. 4. 2013, 11:22

Přejete si bydlet pohodlně, luxusně, prakticky, levně? Mít se prostě každé návštěvě čím pochlubit? Rozhodně je na čase pořídit si vestavěnou skříň. Splní totiž spoustu přání a představ o bydlení snů. Vestavěná skříň poslouží i ozdobí.

Vestavěné skříně plní sny

Většina z nás touží po nábytku, který poslouží a zároveň se stane designovým skvostem naší domácnosti. Vestavěné skříně obojí dokonale plní. Nezabírají zbytečně příliš prostoru, přesto pojmou veškeré harampádí, které potřebujete uložit, skrýt před zraky návštěv. Designově k tomu nabízejí tolik variant, že si vybírají nejnáročnější zákazník. Fotogalerie přesvědčí během chvíle jistě i vás.

Vestavěné skříně šetří místo

Asi největší předností vestavěných skříní je fakt, že prostě šetří místo. V době, kdy si stále více uvědomujeme, že bydlet v bytě či domě o velké výměře, je prostě drahé, si stále častěji pořizujeme nábytek na míru. Šetříme místem, kde se dá. Rohové vestavěné skříně jsou v tomto případě ideálním řešením. Jejich umístění umožní uskladnit na minimu prostoru maximum věcí, oblečení, potřeb pro domácnost, sportovních pomůcek, hraček, prostě všeho. Rozměry si navíc můžete určit přesně podle toho, jak si nadiktujete. Rohové vestavěné skříně se nejčastěji vyrábějí ve výšce až do stropu. Rozhodně se jedná o velmi chytrý způsob, jak šetřit místem.

Pořiďte si tu nejkrásnější skříň

Pod označením vestavěná rohová skříň si spousta zákazníků představí jen něco na způsob komory nebo špajzu. Nenechte se ale mýlit. Variant materiálů, vzorů, odstínů je neskutečné množství. Je libo přírodní dřevo, ratan, korek? Nebo jste příznivcem levnějších a na údržbu méně náročných umělých materiálů? Plast, hliník, tvrzené sklo. Přihlédněte při výběru i k odolnosti daného materiálu. Skříň vestavěná ve vstupní hale by měla vydržet přece jen více než například rohová skříň v ložnici.

Jak se bude otvírat

Vzhledem k tomu, že výrobci vestavěných skříní předpokládají, že jejich pořízením se snažíte šetřit místem, často je vybavují posuvným principem otevírání dveří. Rozhodně toho nezapomeňte využít.
Zobrazení: 56723 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Další články
 • Cena vestavěných skříní

  16. 5. 2013, 16:16 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se nabízejí v tolika variantách, že si vyberete jistě i vy. Ať už podle materiálu, designu, rozměrů. Cena je tím vším samozřejmě ovlivněna. Záleží jen na vás, jaký skvost si dopřejete. Sledujte také bonusy, akce, slevy.

 • Osvětlení do vestavěné skříně

  15. 5. 2013, 11:44 | Diskuze (0)

  Každý z nás jistě zažil situaci, kdy ve večerních či nočních hodinách anebo za snížené viditelnosti musel sáhnout do klasické či vestavěné skříně pro oblečení anebo obuv. Najít v klasické či vestavěné skříni nějaké oblečení po tmě je však úkol hodný slavných románových detektivů či vyhlášených mágů. Proto je dobré pořídit si do vestavěných skříní také osvětlení.

 • Vestavěné skříně z masivu

  13. 5. 2013, 13:29 | Diskuze (0)

  Moderní vestavěné skříně jsou velice originálním prvkem. Jsou velice praktickým kusem nábytku, který se hodí do mnoha interiérů. Jedním z velice vyhledávaným materiálů na výrobu vestavěných skříní je přírodní materiál masiv neboli dřevo.

 • Zkosené vestavěné skříně

  9. 5. 2013, 13:22 | Diskuze (0)

  Zkosené vestavěné skříně jsou jedním z typů vestavěných skříní. Instalují se a zabudovávají do zkosených a jiných atypických prostor. Vhodně doplňují interiéry a zároveň šetří prostor. Zkosené vestavěné skříně vynikají svým unikátním provedením.

<<  <  1  2  3  ...  >  >>