Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-magazin.cz
Zavoláme Vám

Posuvné dveře pro vestavěné skříně

Posuvné dveře pro vestavěné skříně

29. 4. 2013, 11:20

Vestavěné skříně jsou hitem moderního bydlení, který plně využívá možností praktického a komfortního stylu na poli nadčasovosti. Dobrý a vhodný systém zavírání je jedním z nejpodstatnějších faktorů, který přispívá ke komfortu a luxusu interiérů.


Nejpraktičtější posuvné dveře pro vestavěné skříně

Posuvné dveře pro vestavěné skříně přinášejí celou řadu výhod a předností. Předně šetří prostor. S tímto typem dveří vám nikdy nebude vadit nepraktické otevřené křídlo skládacích nebo otočných dveří. Chod posuvných dveří je velice tichý a nenáročný. Materiály posuvných dveří pro vestavěné skříně se dají různě kombinovat tak, aby ladily s celkovým designem interiéru.

Přednosti posuvných dveří

Jednou z velkou předností posuvných dveří pro vestavěné skříně je jejich bezpečnost. Snadno se také ovládají. jednoduše se také čistí a udržují. Jednou z nejvýraznějších předností je jejich delší životnost oproti otočným nebo skládacím dveřím.

Atraktivní výplně posuvných dveří

Výraznou a významnou součástí posuvných dveří pro vestavěné skříně jsou jejich výplně. Vhodně zvolené ratanové nebo bambusové výplně dodají interiéru nádech exotiky. Elegance zrcadel je stálým trendem a také jednou z možností jak posuvné dveře pro vestavěné skříně zviditelnit s mimořádným efektem. Zrcadla opticky zvětší prostory a interiéry. Jsou ideální volbou pro vestavěné skříně v menších prostorách nebo v předsíních.

Posuvné dveře pro vestavěné skříně

Syntetická kůže je jednou z nejatraktiv­nějších výplní vestavěných skříní spolu s ratanem nebo bambusem. Jedná se o exkluzivní výplň která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nabídka barevných výplní v podobě syntetické kůže se dá sladit s celkovým barevným provedením interiéru.Tato výplň také vyniká nízkou hmotností. Jejich údržba je také snadná. Postačí pouze tekuté mýdlo na odstranění nežádoucích nečistot. Následně postačí přetřít vlhkým hadříkem. Syntetická kůže nesmí přijít do styku s čističi, které obsahují ředidla nebo čistý alkohol. Syntetická kůže je stále nadčasovou a exkluzivní záležitostí.
Zobrazení: 58820 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Další články
 • Cena vestavěných skříní

  16. 5. 2013, 16:16 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se nabízejí v tolika variantách, že si vyberete jistě i vy. Ať už podle materiálu, designu, rozměrů. Cena je tím vším samozřejmě ovlivněna. Záleží jen na vás, jaký skvost si dopřejete. Sledujte také bonusy, akce, slevy.

 • Osvětlení do vestavěné skříně

  15. 5. 2013, 11:44 | Diskuze (0)

  Každý z nás jistě zažil situaci, kdy ve večerních či nočních hodinách anebo za snížené viditelnosti musel sáhnout do klasické či vestavěné skříně pro oblečení anebo obuv. Najít v klasické či vestavěné skříni nějaké oblečení po tmě je však úkol hodný slavných románových detektivů či vyhlášených mágů. Proto je dobré pořídit si do vestavěných skříní také osvětlení.

 • Vestavěné skříně z masivu

  13. 5. 2013, 13:29 | Diskuze (0)

  Moderní vestavěné skříně jsou velice originálním prvkem. Jsou velice praktickým kusem nábytku, který se hodí do mnoha interiérů. Jedním z velice vyhledávaným materiálů na výrobu vestavěných skříní je přírodní materiál masiv neboli dřevo.

 • Zkosené vestavěné skříně

  9. 5. 2013, 13:22 | Diskuze (0)

  Zkosené vestavěné skříně jsou jedním z typů vestavěných skříní. Instalují se a zabudovávají do zkosených a jiných atypických prostor. Vhodně doplňují interiéry a zároveň šetří prostor. Zkosené vestavěné skříně vynikají svým unikátním provedením.

<<  <  1  2  3  ...  >  >>