Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-magazin.cz
Zavoláme Vám

Levné vestavěné skříně

Levné vestavěné skříně

29. 4. 2013, 11:19

Ideálním řešením pro menší byty, pro studenty, kteří v nich bydlí, jsou levné vestavěné skříně. Často slouží jako šatní skříně, ale není to jejich jediná funkce. Záleží na jejich vnitřním uspořádání a také na našich potřebách

Vestavěné skříně pro odkládání věcí

V každém menším bytě se najde uplatnění pro vestavné skříně. Hlavně, pokud jsou s citem zakomponovány do obytné prostory, nevadí ani levné vestavěné skříně. Do skříní se dají uložit nejen šaty a jiné oblečení, ale i některé věci, které nejsou zrovna potřeba. Design vestavěných skříní je velmi důležitý, protože takový kus nábytku v bytě je i vizitkou majitele.

Materiály použité pro výrobu vestavěných skříní

Rámy posuvných dveří k levným vestavěným skříním se velmi často vyrábí z hliníkových nebo železných profilů. Většina výrobců preferuje rámy hliníkové, které mají elegantnější vzhled, tichý a hladký chod díky kolečkům na ložiskách. A také jejich váha bývá rozhodující při výrobě vestavěných skříní. Ale to již zvyšuje výrobní cenu vestavěné skříně, takže se dostává do jiné finanční skupiny. Rámy vestavěné skříně pak slouží i jako madla pro manipulaci s dveřmi při jejich zavírání a otevírání.

Dveřní výplně

Velmi často se používá různobarevné lamino, které je lehké a také levnější než výplně vyrobené ze dřeva. Takovéto výplně jsou lehčí než dražší výplně, jen jejich nevýhodou je nutnost jejich výměny při větším poškození. Některé firmy používají dýhu nalepenou na dřevotřísku, zde je potom oprava jednodušší, ale výplň je docela těžká.

Doplňky pro skříně

K levným vestavěným skříním se dá pořídit řada doplňků, které se dají koupit ve specializovaných obchodech. Například různé drátěné výsuvné koše a zásuvky, výsuvné police, držáky na kravaty, výsuvný věšák na kalhoty, výsuvné police na boty, sklopné šatní tyče nebo i výsuvný věšák na ramínka. Všechny tyto doplňky rozšiřují možnost, jak využít vestavěné skříně v domácnosti nebo třeba na pracovišti. Jakékoliv vestavěné skříně, drahé nebo i levné vestavěné skříně jsou přínosem pro obytné prostory.
Zobrazení: 63719 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Další články
 • Cena vestavěných skříní

  16. 5. 2013, 16:16 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se nabízejí v tolika variantách, že si vyberete jistě i vy. Ať už podle materiálu, designu, rozměrů. Cena je tím vším samozřejmě ovlivněna. Záleží jen na vás, jaký skvost si dopřejete. Sledujte také bonusy, akce, slevy.

 • Osvětlení do vestavěné skříně

  15. 5. 2013, 11:44 | Diskuze (0)

  Každý z nás jistě zažil situaci, kdy ve večerních či nočních hodinách anebo za snížené viditelnosti musel sáhnout do klasické či vestavěné skříně pro oblečení anebo obuv. Najít v klasické či vestavěné skříni nějaké oblečení po tmě je však úkol hodný slavných románových detektivů či vyhlášených mágů. Proto je dobré pořídit si do vestavěných skříní také osvětlení.

 • Vestavěné skříně z masivu

  13. 5. 2013, 13:29 | Diskuze (0)

  Moderní vestavěné skříně jsou velice originálním prvkem. Jsou velice praktickým kusem nábytku, který se hodí do mnoha interiérů. Jedním z velice vyhledávaným materiálů na výrobu vestavěných skříní je přírodní materiál masiv neboli dřevo.

 • Zkosené vestavěné skříně

  9. 5. 2013, 13:22 | Diskuze (0)

  Zkosené vestavěné skříně jsou jedním z typů vestavěných skříní. Instalují se a zabudovávají do zkosených a jiných atypických prostor. Vhodně doplňují interiéry a zároveň šetří prostor. Zkosené vestavěné skříně vynikají svým unikátním provedením.

<<  <  1  2  3  ...  >  >>