Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-magazin.cz
Zavoláme Vám

Cena vestavěných skříní

Cena vestavěných skříní

16. 5. 2013, 16:16

Vestavěné skříně se nabízejí v tolika variantách, že si vyberete jistě i vy. Ať už podle materiálu, designu, rozměrů. Cena je tím vším samozřejmě ovlivněna. Záleží jen na vás, jaký skvost si dopřejete. Sledujte také bonusy, akce, slevy.


Nebojte se cen za skříně

Vestavěné skříně si většina zákazníků zcela logicky pořizuje a objednává přesně na míru. Vždyť právě jejich rozměry jsou určujícím faktorem. Jedině tak bude vestavěná skříň plnit ten hlavní úkol, který od ní očekáváme. Tedy ušetří co nejvíce místa. Jak ale zjistíte cenu skříně podle vašich konkrétních požadavků? Jednoduše a rychle na webových stránkách.

Zjistěte rychle a jednoduše cenu

V případě, že si objednáváte vestavěnou skříň na míru, jistě vás zajímá cena, kterou za ni zaplatíte. Využijte tedy on – line kalkulátory, které jsou zdarma dostupné na stránkách výrobců. Velmi jednoduše a rychle zadáte veškeré požadované parametry a během chvíle se dozvíte výslednou a především neměnnou cenu skříně vašich snů. Kroky, ve kterých budete zadávat vaše konkrétní požadavky vás navíc navedou k výběru toho nejlepšího.

Nechte si poradit

V jednotlivých krocích budete vybírat rozměry, materiál, barvu, vzor, způsob otevírání, rozdělení vnitřního úložného prostoru a tak dále a tak dále. Všechny položky samozřejmě obsahují i velké cenové rozpětí. Navíc vás navedou i k tomu, co všechno si vlastně můžete nadiktovat. Co takhle vnitřní osvětlení skříně, které usnadní orientaci a hledání uskladněných věcí? Posuvný princip otevírání dveří zase ušetří spoustu místa před skříní, které byste normálně museli nechat volný. I další vychytávky by vás možná ani nenapadly. A co více? Cena vestavěných skříní i s nadstandardním vybavením často není o nic vyšší!

Materiály

Cena skříní je často určena především materiálem. Přírodniny, dřevo, masiv, ratan jsou luxus, za který sáhnete do kapes o trochu hlouběji. Na druhou stranu se budete mít čím pochlubit. Umělé materiály jsou levnější, k tomu méně náročné na údržbu a věřte, že i plast či kov umí udělat parádu. Podívejte se do fotogalerií.
Zobrazení: 124635 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Další články
 • Cena vestavěných skříní

  16. 5. 2013, 16:16 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se nabízejí v tolika variantách, že si vyberete jistě i vy. Ať už podle materiálu, designu, rozměrů. Cena je tím vším samozřejmě ovlivněna. Záleží jen na vás, jaký skvost si dopřejete. Sledujte také bonusy, akce, slevy.

 • Osvětlení do vestavěné skříně

  15. 5. 2013, 11:44 | Diskuze (0)

  Každý z nás jistě zažil situaci, kdy ve večerních či nočních hodinách anebo za snížené viditelnosti musel sáhnout do klasické či vestavěné skříně pro oblečení anebo obuv. Najít v klasické či vestavěné skříni nějaké oblečení po tmě je však úkol hodný slavných románových detektivů či vyhlášených mágů. Proto je dobré pořídit si do vestavěných skříní také osvětlení.

 • Vestavěné skříně z masivu

  13. 5. 2013, 13:29 | Diskuze (0)

  Moderní vestavěné skříně jsou velice originálním prvkem. Jsou velice praktickým kusem nábytku, který se hodí do mnoha interiérů. Jedním z velice vyhledávaným materiálů na výrobu vestavěných skříní je přírodní materiál masiv neboli dřevo.

 • Zkosené vestavěné skříně

  9. 5. 2013, 13:22 | Diskuze (0)

  Zkosené vestavěné skříně jsou jedním z typů vestavěných skříní. Instalují se a zabudovávají do zkosených a jiných atypických prostor. Vhodně doplňují interiéry a zároveň šetří prostor. Zkosené vestavěné skříně vynikají svým unikátním provedením.

<<  <  1  2  3  ...  >  >>